Telefon sai vedelikukahjustuse? Nutiseadme emaplaadi remont

Telefon kukkus vette?

Tahvelarvutile läks kogemata kohv, mahl või vesi peale?

Nutikell sai ujudes või duši all vedelikukahjustuse?

Nutiseade kukkus vette või sai vedelikukahjustuse? Netiabi Hoolduskeskus tuvastab vedelikukahjustuse tõsiduse ja võimalusel parandab kahjustatud seadme. Kui seade sai vedelikukahjustuse, lülita see kiiresti välja ja too esimesel võimalusel meie kogenud tehnikutele üle vaatamiseks – siis on suurem võimalus, et saame Sind aidata.

Loe veatuvastuse kohta Netiabis lähemalt SIIT!

Mida teha, kui nutiseade sai vedelikukahjustuse?

Juhuks, kui Sinu telefon, tahvelarvuti või nutikell peaks vedelikukahjustuse saama, on Sul endal võimalik teha esmased tegevused – et tagada suurem võimalus nutiseadme töökorda saamiseks:

 • Lülita seade kiiresti välja ja ära proovi seda sisse lülitada. Juhuks, kui seade on ühendatud vooluvõrku, tõmba laadija ettevaatlikult seinast välja.
 • Võta seade nii palju lahti kui võimalik – eemalda SIM kaart ja SD mälukaart. Juhul, kui nutiseadme mudel seda võimaldab, eemalda ka tagakaas ja aku.
 • Kuivata vesi, mis on seadme pinnal nii hästi kui võimalik – ning proovi kallutamise või raputamise abil eemaldada vesi laadimispesast ja kõrvaklapipesast. Igasugune pindmine niiskus võib leida tee telefoni sisemusse ja seal suurt kahju teha.
 • Too oma seade esimesel võimalusel Netiabi kogenud tehnikutele. Võtame seadme lahti, tuvastame kahjustuse ulatuse ja remonditööde otstarbekuse. Paremal juhul võib telefoni remont piirduda emaplaadi remondiga, halvemal juhul tuleb teostada emaplaadi vahetus.

Sinu nutiseade on kindlustatud või Sul on kodukindlustus?

Sobiva kindlustuse olemasolul võib vedelikukahjustuse likvideerimise või seadme asendamise kulud katta ka kindlustus. Teostame nutiseadmete ülevaatust, defekteerimist ja eksperthinnanguid kõikidele kindlustustele. Selleks vaatame seadme üle, fikseerime vigastused ja võimalusel teeme remondipakkumise. Loe eksperthinnangute kohta lähemalt SIIT!

Vaata, milliste tootjate nutiseadmeid me remondime:

Sinu nutiseade sai vedelikukahjustuse? Ära oota – võta meiega kohe ühendust ja Sul on suurem võimalus see korda saada

  Annan Netiabi- le (Infolink Grupp OÜ-le) nõusoleku saata minu e-posti aadressile uudiseid meie tegemistest. Oma nõusoleku saad igal ajahetkel tagasi võtta.

  +372 5850 1010

  Anton Rütman
  teenindusjuht

  Top