Huawei nutiseadmete parandus

Huawei nutitelefon kukkus ja läks katki?

Sinu nutiseadme aku ei lae?

Kõlar või mikrofon ei tööta?

Netiabi Hoolduskeskus remondib Huawei nutitelefone ja tahvelarvuteid. Teostame seadmete garantiivälist remonti, kasutades remonditöödeks originaalvaruosi.

Pakume varuosadele ja teostatud remonditöödele garantiid

Loe veatuvastuse kohta Netiabis lähemalt SIIT!

Sinu Huawei nutiseade kukkus? Vahetame ekraani kiiresti ja mõistliku hinnaga. Seade sai vedelikukahjustuse? Aitame emaplaadi remondiga. Telefon või tahvelarvuti ei lae? Tuvastame probleemi laadimisahelas ja aitame remondi või komponentide vahetusega. Enamik levinud mudelite varuosadest on meil kohapeal olemas.

Huawei nutiseadmete remont, vaata milliseid töid me teostame:

Ekraani-, tagumise kaane-, korpuse detailide-, vaheraami-, kaameraklaasi-, laadimispesa- ja akude vahetus.
Miskit muud? Küsi julgelt!

Sinu nutiseade on kindlustatud või Sul on kodukindlustus?

Nutikindlustus ja olenevalt kindlustuse tüübist ka kodukindlustus võib telefoni remondi või asendamisega seonduvad kulud katta. Teostame nutiseadmete ülevaatust, defekteerimist ja eksperthinnanguid kõikidele kindlustustele. Selleks vaatame seadme üle, fikseerime vigastused ja võimalusel teeme remondipakkumise. Loe eksperthinnangute kohta lähemalt SIIT!

Sinu Huawei vajab remonti? Saame Sind aidata!

  Annan Netiabi- le (Infolink Grupp OÜ-le) nõusoleku saata minu e-posti aadressile uudiseid meie tegemistest. Oma nõusoleku saad igal ajahetkel tagasi võtta.

  +372 5850 1010

  Anton Rütman
  teenindusjuht

  Milliste Huawei nutiseadmetega seotud probleemide lahendamisega saame aidata?

  Telefon või tahvelarvuti kukkus maha – ekraani ja katteklaasi vahetus

  Sinu nutiseadme ekraan sai vigastada – see on mõranenud või puutetundlikkus ei toimi? Või defekti tõttu on ekraanil laigud või triibud? Vahetame Sinu Huawei ekraani kiiresti ja mõistliku hinnaga.

  Tagakaane, tagaklaasi ja korpuse vahetus

  Kukkudes ei purunenud ainult ekraan vaid ka tagaklaas? Või on kogu telefoni korpus deformeerunud? Vahetame Huawei nutiseadmete tagakaasi, tagaklaase ja korpuseid. Töö keerukuse, maksumuse ja teostamise võimalikkuse teada saamiseks võta meiega ühendust – tuvastame vea kiiresti!

  Vedelikukahjustuse remont – emaplaadi remont

  Nutitelefon kukkus vette või sai vedelikukahjustuse? Kuivata sellelt pindmine niiskus, eemalda võimalusel SIM kaart ja mälukaart ning too see kiiresti meie kogenud tehnikutele. Tuvastame niiskuskahjustuse tõsiduse ning vajadusel aitame emaplaadi remondiga.

  Esikaamera või tagakaamera(d) ei tööta – kaamera vahetus

  Ükski kaamerat kasutav rakendus ei tööta ja näed vaid musta ekraani? Ainult 1 kaameratest töötab? Või kaamera lääts on silmnähtavalt mõranenud? Tuvastame probleemid telefoni esikaamerate ja tagakaameratega ning vajadusel aitame ka nende vahetusega.

  Aku ei lae – laadimisprobleemide tuvastamine ja remont

  Telefoni laadimisprobleemidel on 4 potentsiaalset põhjust: vigane aku, katkine laadimispesa, katkine laadija või rikkis emaplaat. Netiabi Hoolduskeskuses tuvastame Sinu telefoni laadimisprobleemide põhjuse ja aitame selle korda teha.

  Kõlar või mikrofon ei tööta – kõlari ja mikrofoni remont ja vahetus

  Sa ei saa helistada, sest kõlar või mikrofon ei tööta? Too see Netiabisse – tuvastame probleemi ja vahetame katkise kõlari / mikrofoni kiiresti. Anname tehtud töödele ja varuosadele garantii!

  Sinu telefon ei tööta ja igapäevaelu on häiritud? Too see Netiabisse – teeme korda!

  Top