29.03.2024 oleme suletud

Telefoni parandus Tallinnas. Nutitelefonide remont

Telefon kukkus ja purunenud ekraan vajab vahetust?

Nupud, kõrvaklapipesa või laadimispesa ei tööta?

Aku tööaeg on lühike ja see vajab vahetust?

Parandame erinevate tootjate nutitelefone. Vahetame kukkumise tõttu vigastatud telefonide esiklaase, ekraane, tagaklaase, tagakaasi ja korpuseid. Remondime vedelikukahjustusega telefone ning aitame erinevate nuppude või pesade remondi ja vahetusega.

Sinu telefon ei tööta ja igapäevatoimetused on häiritud? Too see Netiabisse – teeme korda!

Kasutame remonditöödel kvaliteetseid varuosi – pakume teostatud töödele ja varuosadele garantiid.

Loe veatuvastuse kohta Netiabis lähemalt SIIT!

Mida pidada silmas telefoni remondil?

Lihtsamad probleemid saame aidata lahendada kohapeal, keerulisemate probleemide ja raskemini kättesaadavate varuosade puhul võib remondile kuluda mõnest päevast mitme nädalani. Remonditööde ulatuslikkus ja ajakulu selgub veatuvastuse käigus.
Loe veatuvastuse kohta Netiabis lähemalt SIIT!

Sinu telefon on kindlustatud või Sul on kodukindlustus?

Teostame nutitelefonide ülevaatust, defekteerimist ja eksperthinnanguid kõikidele kindlustustele. Selleks vaatame seadme üle, fikseerime vigastused ja võimalusel teeme remondipakkumise. Loe eksperthinnangute kohta lähemalt SIIT!

Vaata, milliste tootjate nutiseadmeid me parandame:

Apple | Samsung | OnePlus | LG | Nokia | Huawei | Sony

Sinu telefon vajab remonti või hooldust? Anname varuosadele ja remonditöödele garantii!

  Annan Netiabi- le (Infolink Grupp OÜ-le) nõusoleku saata minu e-posti aadressile uudiseid meie tegemistest. Oma nõusoleku saad igal ajahetkel tagasi võtta.

  +372 5850 1010

  Anton Rütman
  teenindusjuht

  Milliseid enamlevinud probleeme telefonidega me lahendame?

  Mobiili ekraan on katki – telefoni ekraani vahetus

  Telefon kukkus ja ekraan läks katki? Mõra keset ekraani häirib? Puutetundlikkus ei toimi nii nagu vaja? Vahetame erinevate tootjate nutitelefonide ekraane. Teeme tööd kiiresti kasutades kvaliteetseid varuosi. Töö hind sõltub telefoni mudelist. Küsi oma telefoni ekraani vahetusele hinnapakkumist!

  Telefon sai niiskuskahjustuse – telefoni remont

  Telefon kukkus vette või sai vedelikukahjustuse? Lülita see kiiresti välja, eemalda aku (kui see on võimalik) ja too esimesel võimalusel meie tehnikutele üle vaatamiseks! Tuvastame niiskuskahjustuse ulatuslikkuse ja teeme kindlaks, kas telefoni on võimalik remontida. Kodukootud lahendused nagu telefoni riisi sisse panemine ei toimi. Parim võimalus vedelikukahjustusega telefon korda saada või sellest andmed kätte saada, on tuua telefon meie kogenud spetsialistidele.

  Telefon kukkus ja läks katki – korpuse ja tagaklaasi / tagakaane vahetus

  Telefoni kukkumisel ei saa alati kannatada ainult ekraan. Tõsisema põrutuse või muljumise korral võivad viga saada ka telefoni korpus või mõnede mudelite puhul tagaklaas. Vahetame telefonide korpuseid ja tagaklaase, töö maksumus ja teostamise võimalikkus sõltub konkreetsest mudelist.

  Telefoni aku ei lae

  Telefoni laadimisprobleemidel on 4 potentsiaalset põhjust: vigane aku, katkine laadimispesa, katkine laadija või rikkis emaplaat. Netiabi Hoolduskeskuses tuvastame Sinu telefoni laadimisprobleemide põhjuse ja aitame selle korda teha. Soovid rohkem teada? Võta meiega ühendust!

  Telefoni aku tühjeneb kiiresti – nutitelefoni aku vahetus

  Telefonide akud kipuvad ajas oma võimekust kaotama ning telefon, mis püsis peale ostmist laetuna 3 päeva peab nüüd vastu vaid mõned tunnid. Soovid oma telefoni aku uue vastu vahetada? Kasutame akude vahetamisel kvaliteetseid varuosi ja pakume neile garantiid.

  Telefoni nupud ei tööta – nuppude parandus ja vahetus

  Telefoni nupud kuluvad ajas nagu kõik teisedki nupu ja mõnikord lõpetavad seetõttu töö. Olgu selleks kodunupp, toitenupp või helitugevuse reguleerimise nupud – saame Sinu telefoni eluiga pikendada nuppude remondi ja vahetusega.

  Mobiili kõlar ei tööta või sahiseb – telefoni kuulari remont ja vahetus

  Telefoni kõlar krõbiseb, sahiseb või lihtsalt ei tööta? Too oma telefon Netiabisse – tuvastame probleemi ja parandame või vahetame katkise kõlari uue vastu.

  Telefoni mikrofon ei tööta – mikrofoni remont ja vahetus

  Püüad telefoniga rääkida, kuid vastaspool ei kuule Sind? Sinu hääl on telefonis moonutatud või katkendlik? Mikrofoni võib kergesti kahjustada nii niiskus kui ka põrutused. Tuvastame probleemi kiiresti ja parandame või vahetame katkise mikrofoni. Töödel garantii!

  Telefoni kaamera ei tööta – esikaamera ja tagakaamera remont ja vahetus

  Telefoni kaamera ei tööta? Pilt on udune? Kaamera lääts on füüsiliselt vigastatud? Netiabi Hoolduskeskus vahetab telefonide katkiseid esi- ja tagakaameraid. Meie kogenud tehnikud tuvastavad probleemi kiiresti ja aitavad telefoni taas töökorda saada.

  Soovid abi telefoni või muu nutiseadme remondil? Võta meiega ühendust – helista 5850 1010, kirjuta läbi kontaktivormi või tule kohale Saku 13, Tallinn.

  Top