29.03.2024 oleme suletud

OnePlus nutitelefonide remont

Sinu OnePlus ekraan on katki ja vajab vahetust?

OnePlus aku ei lae?

Kõlar või mikrofon ei tööta?

Teostame Oneplus nutitelefonide garantiivälist remonti. Teeme tööd kiiresti ja mõistliku hinnaga kasutades ainult originaalvaruosi.

Pakume varuosadele ja teostatud remonditöödele garantiid

Loe veatuvastuse kohta Netiabis lähemalt SIIT!

Sinu OnePlus nutitelefon sai vedelikukahjustuse? Või kukkus ja ekraan läks katki? Aitame Sind telefoni remondiga. Telefoni tööaeg on lühike või aku ei lae? Tuvastame probleemi laadimisahelaga ja saame aidata nii aku vahetusega kui ka laadimispesa remondiga – või saad meie kaudu soetada uue kvaliteetse laadija. Enamik levinud mudelite varuosadest on meil kohapeal olemas.

OnePlus nutitelefonide remont, vaata milliseid töid me teostame:

Ekraani-, tagumise kaane-, korpuse detailide-, vaheraami-, kaameraklaasi-, laadimispesa- ja akude vahetus.
Miskit muud? Küsi julgelt!

Sinu OnePlus nutitelefon on kindlustatud või Sul on kodukindlustus?

Nutikindlustus ja olenevalt kindlustuse tüübist ka kodukindlustus võib telefoni remondi või asendamisega seonduvad kulud katta. Teostame nutiseadmete ülevaatust, defekteerimist ja eksperthinnanguid kõikidele kindlustustele. Selleks vaatame seadme üle, fikseerime vigastused ja võimalusel teeme remondipakkumise. Loe eksperthinnangute kohta lähemalt SIIT!

Sinu OnePlus nutitelefon vajab remonti? Teeme korda!

  Annan Netiabi- le (Infolink Grupp OÜ-le) nõusoleku saata minu e-posti aadressile uudiseid meie tegemistest. Oma nõusoleku saad igal ajahetkel tagasi võtta.

  +372 5850 1010

  Anton Rütman
  teenindusjuht

  Milliseid enamlevinud Oneplus nutitelefonide probleeme lahendame?

  Telefon kukkus maha – ekraani ja katteklaasi vahetus

  Sinu telefon kukkus maha ja ekraan läks katki? Ekraanil on laigud või triibud? Vahetame Sinu OnePlus nutitelefoni ekraani kiiresti ja mõistliku hinnaga.

  Tagakaane ja korpuse vahetus

  Lisaks ekraanile sai viga ka tagakaas? Või on kogu telefoni korpus deformeerunud? Vahetame OnePlus 3T ja OnePlus 5 tagakaasi ja korpuseid. Töö keerukuse, maksumuse ja teostamise võimalikkuse teada saamiseks võta meiega ühendust – tuvastame vea kiiresti!

  Vedelikukahjustuse remont – emaplaadi remont

  Nutitelefon kukkus vette või sai vedelikukahjustuse? Kuivata sellelt pindmine niiskus, eemalda võimalusel SIM kaart ja mälukaart ning too see kiiresti meie kogenud tehnikutele. Tuvastame niiskuskahjustuse tõsiduse ning vajadusel aitame emaplaadi remondi või asendusega.

  Esikaamera või tagakaamera(d) ei tööta – kaamera vahetus

  Ükski kaamerat kasutav rakendus ei tööta ja näed vaid musta ekraani? Või kaamera lääts on silmnähtavalt mõranenud? Tuvastame probleemid telefoni esikaamerate ja tagakaameratega ning vajadusel aitame ka nende vahetusega.

  Aku ei lae – laadimisprobleemide tuvastamine ja remont

  Telefoni laadimisprobleeme põhjustab tavaliselt üks neljast tegurist: katkine laadimispesa, katkine laadija, vigane aku või rikkis emaplaat. Tuvastame Sinu telefoni laadimisprobleemide põhjuse ja aitame selle korda teha.

  Kõlar või mikrofon ei tööta – kõlari ja mikrofoni remont ja vahetus

  Sa ei saa helistada, sest kõlar või mikrofon ei tööta? Too see kiiresti Netiabisse – tuvastame probleemi ja vahetame katkise kõlari / mikrofoni kiiresti. Anname tehtud töödele ja varuosadele garantii!

  Sinu telefon ei tööta ja igapäevaelu on häiritud? Too see Netiabisse – teeme korda!

  Top