SOOVID, ET SINU NUTISEADME REMONT OLEKS KIIRE JA KORRALIK?

Netiabi Hoolduskeskus parandab nutitelefone, tahvelarvuteid ja nutikellasid. Kasutame remonditöödes kvaliteetseid varuosi ja pakume originaaltarvikuid.

Lihtsamad mured lahendame kohe kohapeal.

Loe veatuvastuse kohta Netiabis lähemalt SIIT!

Sinu telefon või tahvelarvuti kukkus maha ja ekraan läks katki? Või nutiseade ei lae? Parandame erinevate tootjate telefone, tahvelarvuteid ja nutikellasid ning vahetame katkiseid või töö lõpetanud riistvara komponente.

Millise nutiseadme remondiga saame Sind aidata? Vaata lähemalt:

Vajad abi nutitelefoni või tahvelarvuti remondiga? Või Sinu nutikell ei tööta? Võta meiega ühendust – teeme korda!

Miks usaldada nutiseadme remont Netiabile?

Netiabi Hoolduskeskus – üle 15 aastat asjatundlikku IT-abi ja head teenindust tuhandetele klientidele Eestis, Lätis, Leedus ja Soomes.

Meie kogenud spetsialistid on parandanud ja hinnanud kümnete tuhandete seadmete seisukorda. Teeme tööd kiiresti ja mõistlike hindadega.

Meile on oluline Sinu rahulolu – väga head teenindust pakkudes oleme loonud lojaalse kliendibaasi, kes oma erinevate IT- ja elektroonikamuredega ikka ja jälle meie poole pöördub. Pakume teostatud töödele garantiid.

Soovid oma nutiseadme korda saada kiiresti ja mõistliku hinnaga? Kirjuta meile läbi päringuvormi, helista 5850 1010 või astu läbi meie esindusest – ootame Sind Saku 13, Tallinn.

Sinu nutiseade vajab remonti ja igapäevatoimetused on häiritud? Võta meiega ühendust – saame Sind aidata!

    Annan Netiabi- le (Infolink Grupp OÜ-le) nõusoleku saata minu e-posti aadressile uudiseid meie tegemistest. Oma nõusoleku saad igal ajahetkel tagasi võtta.

    +372 5850 1010

    Anton Rütman
    teenindusjuht

    Top