29.03.2024 oleme suletud

SOOVID PROBLEEMILE NUTISEADMEGA KIIRET LAHENDUST?

Netiabi kogenud tehnikud lahendavad lihtsamad mured kohapeal.

Vajad abi telefoni, tahvelarvuti või nutikella remondil? Too see meie hoolduskeskusesse – teeme korda!

Millise mure lahendamisel saame Sind aidata?

Sa ei leidnud oma probleemi? Võta meiega ühendust ja kirjelda oma mure lähemalt – oma kogemustele tuginedes leiame lahenduse.

Miks usaldada nutiseadme remont Netiabile?

Netiabi Hoolduskeskus – 15 aastat asjatundlikku IT-abi ja head teenindust tuhandetele klientidele Eestis, Lätis, Soomes ja Venemaal.

Meie kogenud spetsialistid on parandanud ja hinnanud kümnete tuhandete seadmete seisukorda. Teeme tööd kiiresti ja mõistlike hindadega.

Meile on oluline Sinu rahulolu – väga head teenindust pakkudes oleme loonud lojaalse kliendibaasi, kes oma erinevate IT- ja elektroonikamuredega ikka ja jälle meie poole pöördub. Seadme remontimisel Netiabis tuvastame vea tasuta* ja pakume teostatud töödele garantiid.

Soovid oma nutiseadme eluiga kvaliteetse remondi ja varuosadega pikendada? Kirjuta meile läbi päringuvormi, helista 5850 1010 või astu läbi meie esindusest – ootame Sind Saku 13, Tallinn.

Sinu nutiseade vajab remonti ja igapäevatoimetused on häiritud? Võta meiega ühendust – teeme korda!

    Annan Netiabi- le (Infolink Grupp OÜ-le) nõusoleku saata minu e-posti aadressile uudiseid meie tegemistest. Oma nõusoleku saad igal ajahetkel tagasi võtta.

    +372 5850 1010

    Anton Rütman
    teenindusjuht

    Top