Eksperthinnangud kindlustustele

Sinu telefon kukkus maha ja läks katki? Tahvelarvuti sai vedelikukahjustuse? Või mõlemat?

Juhul, kui Sul on nutikindlustus või kodukindlustus, millega on kaitstud ka kodune vara, siis on võimalik, et Sa ei pea nutiseadme kuluka remondi eest ise tasuma – olenevalt kindlustuslepingust võib nutiseadmega juhtunud õnnetuse remondikulud katta kindlustus.

Netiabi Hoolduskeskus teostab nutiseadmete ülevaatust, defekteerimist ja eksperthinnanguid kõikidele Eesti kindlustustele.

Meie kogenud tehnikud on aastate jooksul hinnanud kümnete tuhandete seadmete seisukorda alates kodumasinatest ja teleritest kuni arvutite ja nutiseadmeteni – ning neid ka parandanud.

Kuidas käib eksperthinnangu akti koostamine kindlustusele?

Kindlustusele akti koostamise jaoks vaatame seadme üle, fikseerime vigastused ja võimalusel teeme remondipakkumise. Remondipakkumine kindlustusele sisaldab seadme taastamiseks vajalikke varuosi, kulumaterjale ja mõnede seadmete puhul ka kalibreerimist.

Väljastame akti, fotod ja remondipakkumise digitaalsel kujul ja saadame need tavaliselt otse kahjukäsitlejale, et klient ei peaks asjaajamisega ise tegelema. Kliendi soovi korral võime kogu dokumentatsiooni saata ka kliendi enda e-postile, et selle saaks mugavalt kahjukäsitlejale edastada.

Eksperthinnangu väljastamine on tasuline teenus. Oma seadme eksperthinnangu maksumuse teada saamiseks võta meiega ühendust.

NB! Me ei paku eksperthinnangu koostamise teenust Apple toodetele (iPhone, iMac, iPad, Macbook jne).

Remondipakkumine sobib? Kuidas käib nutiseadme remont Netiabi Hoolduskeskuses

Nutiseadmete taastamiseks kasutame ainult originaalvaruosi.

Ainult nii saame tagada seadme algupärase kvaliteedi, töökindluse ja veekindlate nutiseadmete puhul veekindluse.

Anname teostatud töödele ja kasutatud varuosadele garantii.

Miks tellida eksperthinnang Netiabist?

Netiabi kogenud tehnikud on 15 tegutsemisaasta jooksul parandanud ja hinnanud kümnete tuhandete seadmete seisukorda.

Aitame nutiseadmete kindlustusjuhtumi järgse remondiga algusest lõpuni – vaatame seadme üle, fikseerime vigastused, teeme remondipakkumise ja teostame remondi kasutades originaalvaruosi.

Meie eksperthinnanguid aktsepteerivad kõik Eestis tegutsevad kindlustused. Lisaks nutiseadmetele teostame eksperthinnanguid ka teistele elektroonikaseadmetele – alates kodumasinatest kuni arvutite ja televiisoriteni.

Soovid rohkem infot eksperthinnangute kohta? Helista meile 5850 1010, saada kiri netiabi@netiabi.ee või võta ühendust läbi kontaktivormi.

Anton Rütman
Teenindusjuht

Mõned kliendid, kes on oma IT-murede lahendamise meile usaldanud

Vaata, mida kliendid ja koostööpartnerid on Netiabi teenuste kohta öelnud

Sinu nutiseadmega juhtus õnnetus ja see on kindlustatud? Aitame eksperthinnangu koostamise ja remondiga!

  Annan Netiabi- le (Infolink Grupp OÜ-le) nõusoleku saata minu e-posti aadressile uudiseid meie tegemistest. Oma nõusoleku saad igal ajahetkel tagasi võtta.

  +372 5850 1010

  NETIABI HOOLDUSKESKUS
  (Infolink Grupp OÜ)

  Saku 13, Tallinn 11314
  Reg.nr. 11181826
  KMKR EE101023177

  Top