Nutitelefon ei lae. Tahvelarvuti ei võta voolu taha

Ühendasid telefoni vooluvõrku, aga see ei hakka laadima?

Laadija on silmnähtavalt katki?

Tahvelarvuti ei hakka laadima?

Netiabi Hoolduskeskus aitab lahendada nutiseadmete laadimisel tekkivaid probleeme – teostame nutitelefonide ja tahvelarvutite garantiivälist remonti.

Probleemi tuvastamiseks too meie tehnikutele oma seade koos laadijaga ning kirjelda oma tavapärast laadimisprotsessi – siis saame selge ülevaate sellest, millises laadimisahela osas probleem võib peituda.

Kasutame remonditööde tegemisel ainult parima kvaliteediga varuosi. Meilt on võimalik osta telefonide ja tahvelarvutite originaallaadijaid.

Sinu nutiseade on kindlustatud või Sul on kodukindlustus?

Nutiseadmete remondikulud võib katta ka nutikindlustus või kodukindlustus. Teostame nutiseadmete ülevaatust, defekteerimist ja eksperthinnanguid kõikidele kindlustustele. Selleks vaatame seadme üle, fikseerime probleemid ja võimalusel teeme remondipakkumise. Loe eksperthinnangute kohta lähemalt SIIT!

Vaata, milliste tootjate nutiseadmeid me remondime:

Sinu nutiseade ei lae? Too see Netiabisse – teeme korda!

  Annan Netiabi- le (Infolink Grupp OÜ-le) nõusoleku saata minu e-posti aadressile uudiseid meie tegemistest. Oma nõusoleku saad igal ajahetkel tagasi võtta.

  +372 5850 1010

  Anton Rütman
  teenindusjuht

  Telefon või tahvelarvuti ei lae? Mida teha?

  Ühendasid nutiseadme laadijaga vooluvõrku –  ja midagi ei juhtu. Või seade annab teate, et laeb, aga akupinge tegelikult ei tõuse?

  Esmalt tasub üle vaadata laadija ning tuvastada füüsilised vigastused. Samuti võib proovida teist elektripistikut – mõnikord võib probleem olla lihtsalt halvas ühenduses. Mõnikord ei sobi tahvelarvuti laadija telefoni laadimiseks või vastupidi. Või on laadija / adapter lihtsalt halva kvaliteediga.

  Probleemi otsimiseks ühenda nutiseade kindlasti seinakontakti (juhul, kui oled harjunud seda laadima arvuti külge ühendatult). Laadides arvuti külge ühendatult ei ole tihti võimalik saavutada piisavalt kõrget pinget aku normaalseks laadimiseks (eriti tahvelarvutite puhul) – mida vähem lülisid seadme ja seinakontakti vahel, seda parem.

  Kui need sammud ei aita, too oma nutiseade koos laadijaga Netiabi Hoolduskeskuse tehnikutele üle vaatamiseks. Seadme remontimisel Netiabis tuvastame vea tasuta*! Vahetame välja vigase laadimispesa, aitame uue hea kvaliteediga laadija hankimisel ja anname nõuanded probleemi edaspidiseks vältimiseks.

  Parandame enamiku Eestis müüdavate tootjate erinevate nutitelefonide ja tahvelarvutite mudelite laadimisprobleeme – võta meiega ühendust!

  Top