Nutitelefoni tagakaamera on katki? Tahvelarvuti esikaamera ei tööta?

Näed kaamerat käivitades ainult musta ekraani?

Rakendused ei saa kaamerat kasutada?

Kaamera läätsel on mõra?

Vahetame nutiseadmete garantiivälise remondi käigus esikaameraid ja tagakaameraid. Meie kogenud tehnikud tuvastavad probleemi kiiresti ja kasutavad kaamerate vahetusel ainult kõige kvaliteetsemaid varuosi.

Kaamerat või mõnda kaamerat kasutavat rakendust käivitades näed ainult musta ekraani? Või on kaameral nähtav mõra? Olenevalt mudelist on võimalik vahetada ainult tagakaamera läätse kattev kattev klaas. Kui läätses endas on mõra, on vaja välja vahetada kogu läätsesüsteem. Üldiselt on kaamera vahetuseks vaja telefon lahti võtta ja kokku panna. Veekindlate telefonide puhul täpsustage meie tehnikutega, kuidas kaamera vahetus mõjub telefoni veekindlusele. Töö keerukus ja kulukus selguvad veatuvastuse käigus.

Sinu nutiseade on kindlustatud või Sul on kodukindlustus?

Sobiva kindlustuse olemasolul võib kaamera vahetusega seonduvad kulud katta ka kindlustus. Teostame nutiseadmete ülevaatust, defekteerimist ja eksperthinnanguid kõikidele kindlustustele. Selleks vaatame seadme üle, fikseerime vigastused ja võimalusel teeme remondipakkumise. Loe eksperthinnangute kohta lähemalt SIIT!

NB! Me ei paku eksperthinnangute koostamise teenust Apple toodetele

Vaata, milliste tootjate nutiseadmeid me remondime:

Samsung | Sony | Huawei | Nokia | Apple | OnePlus | LG

Nutiseadme esikaamera või tagakaamera ei tööta? Teeme korda!

    Annan Netiabi- le (Infolink Grupp OÜ-le) nõusoleku saata minu e-posti aadressile uudiseid meie tegemistest. Oma nõusoleku saad igal ajahetkel tagasi võtta.

    +372 5850 1010

    Anton Rütman
    teenindusjuht

    Top