29.03.2024 oleme suletud

LG nutitelefonide parandus

Sinu LG sai vedelikukahjustuse?

Telefon kukkus ja ekraan läks katki?

LG nutitelefoni aku ei lae?

Netiabi Hoolduskeskus tegeleb LG nutitelefonide garantiijärgse remondiga.

Pakume varuosadele ja teostatud remonditöödele garantiid

Loe veatuvastuse kohta Netiabis lähemalt SIIT!

Sinu LG kukkus ja ekraan läks katki? Või korpus läks kõveraks ja vajab vahetust? Telefon kukkus vette ja emaplaat sai kahjustada? Aitame LG nutitelefonide füüsiliste komponentide vahetusega ja emaplaatide remondiga. Kasutame ainult kõige kvaliteetsemaid varuosi, anname teostatud töödele ja varuosadele garantii.

LG nutitelefonide remont, vaata milliseid töid me teostame:

Ekraani-, tagumise kaane-, korpuse detailide-, vaheraami-, kaameraklaasi-, laadimispesa- ja akude vahetus.
Miskit muud? Küsi julgelt!

Sinu LG on kindlustatud või Sul on kodukindlustus?

Olenevalt kindlustusest võib telefoni remondikulud katta ka kindlustus. Teostame nutitelefonide ülevaatust, defekteerimist ja eksperthinnanguid kõikidele kindlustustele. Selleks vaatame seadme üle, fikseerime vigastused ja võimalusel teeme remondipakkumise. Loe eksperthinnangute kohta lähemalt SIIT!

Sinu LG läks katki ja igapäevaelu on häiritud? Teeme korda!

  Annan Netiabi- le (Infolink Grupp OÜ-le) nõusoleku saata minu e-posti aadressile uudiseid meie tegemistest. Oma nõusoleku saad igal ajahetkel tagasi võtta.

  +372 5850 1010

  Anton Rütman
  teenindusjuht

  Millisete LG nutitelefonide probleemide lahendamisega saame Sind aidata?

  Telefon kukkus maha – ekraani ja katteklaasi vahetus

  Sinu telefon kukkus maha ja ekraan läks katki? Telefon justkui läheb tööle, aga pilti ette ei tule? Ekraanil on laigud või triibud? Vahetame LG nutitelefonide ekraane – kasutame vaid kõige kvaliteetsemaid varuosi. Küsi oma telefonile pakkumist!

  Tagakaane ja korpuse vahetus

  Lisaks ekraanile sai viga ka tagakaas? Või on kogu telefoni korpus deformeerunud? Vahetame LG nutitelefonide tagakaasi ja korpuseid. Töö keerukuse, maksumuse ja teostamise võimalikkuse teada saamiseks võta meiega ühendust.

  Vedelikukahjustuse remont – emaplaadi remont

  Nutitelefon kukkus vette või sai vedelikukahjustuse? Kuivata sellelt pindmine niiskus, eemalda võimalusel SIM kaart ja mälukaart ning too see kiiresti meie kogenud tehnikutele. Tuvastame niiskuskahjustuse tõsiduse ning vajadusel aitama emaplaadi remondiga.

  Esikaamera või tagakaamera(d) ei tööta – kaamera vahetus

  Ükski kaamerat kasutav rakendus ei tööta ja näed vaid musta ekraani? Või kaamera lääts on silmnähtavalt mõranenud? Tuvastame probleemid telefoni esikaamera ja tagakaameratega ning vajadusel vahetame need uute vastu.

  Aku ei lae – laadimisprobleemide tuvastamine ja remont

  Telefoni laadimisprobleemidel on 4 potentsiaalset põhjust: vigane aku, katkine laadimispesa, katkine laadija või rikkis emaplaat. Netiabi Hoolduskeskuses tuvastame Sinu telefoni laadimisprobleemide põhjuse ja aitame selle korda teha.

  Kõlar või mikrofon ei tööta – kõlari ja mikrofoni remont ja vahetus

  Sa ei saa helistada, sest kõlar või mikrofon ei tööta? Too see kiiresti Netiabisse – tuvastame probleemi ja vahetame katkise kõlari / mikrofoni kiiresti. Anname tehtud töödele ja varuosadele garantii!

  Soovid abi oma LG nutitelefoni garantiivälise remondiga? Too see Netiabisse – teeme korda!

  Top