Samsung Galaxy remont. Samsung nutiseadmete parandus

Sinu Samsung Galaxy ekraan on katki ja vajab vahetust?

Samsung Galaxy Tab ei lülitu sisse?

Galaxy Watch aku vajab vahetust?

Netiabi Hoolduskeskus teostab Samsung telefonide, tahvelarvutite ja nutikellade garantiivälist remonti ning eksperthinnanguid kindlustusele. 

Teostatud remonditöödel ja varuosadel garantii!

Loe veatuvastuse kohta Netiabis lähemalt SIIT!

Sinu Samsung Galaxy korpus või ekraan läks katki? Kukkus vette või sai vedelikukahjustuse? Aku ei lae? Parandame Samsung telefone, tahvelarvuteid ja nutikellasid. Remonditöödel kasutame ainult kõige kvaliteetsemaid varuosi.

Samsung nutiseadmete remont, vaata milliseid töid me teostame:

Ekraani-, tagumise kaane-, korpuse detailide-, vaheraami-, kaameraklaasi-, laadimispesa- ja akude vahetus.
Miskit muud? Küsi julgelt!

Sinu Samsung nutiseade on kindlustatud või Sul on kodukindlustus?

Sobiva kindlustuse olemasolul võib nutiseadme remondikulud katta ka kindlustus. Teostame nutiseadmete ülevaatust, defekteerimist ja eksperthinnanguid kõikidele kindlustustele. Selleks vaatame seadme üle, fikseerime vigastused ja võimalusel teeme remondipakkumise. Loe eksperthinnangute kohta lähemalt SIIT!

Vajad abi oma Samsung nutiseadme remondi või hooldusega? Kirjuta meile!

  Annan Netiabi- le (Infolink Grupp OÜ-le) nõusoleku saata minu e-posti aadressile uudiseid meie tegemistest. Oma nõusoleku saad igal ajahetkel tagasi võtta.

  +372 5850 1010

  Anton Rütman
  teenindusjuht

  Milliste Samsung nutiseadmetega esinevate probleemide lahendamisel saame aidata?

  Telefon, tahvelarvuti või nutikell kukkus maha – ekraani ja katteklaasi vahetus

  Ekraan on mõras või purunenud? Või hoopis laiguline? Puutetundlikkus ei toimi või on häiritud? Vahetame Samsung nutiseadmete ekraane – kasutame ainult kõige kvaliteetsemaid varuosi. Teostatud töödel garantii!

  Tagakaane, tagaklaasi ja korpuse vahetus

  Lisaks ekraanile sai viga ka tagaklaas või tagakaas? Või on kogu telefoni korpus deformeerunud? Aitame Samsung Galaxy tagakaante ja korpuste vahetamisel. Töö keerukuse, maksumuse ja teostamise võimalikkuse teada saamiseks võta meiega ühendust – tuvastame vea kiiresti!

  Vedelikukahjustuse remont – emaplaadi remont

  Sinu Samsung kukkus vette? Või sai muul viisil vedelikukahjustuse? Tuvastame vedelikukahjustuse tõsiduse ja aitame ka emaplaadi remondi või vahetusega.

  Esikaamera või tagakaamera ei tööta – kaamera vahetus

  Näed kaamerat käima pannes ainult musta ekraani? Või on kaamera läätses silmnähtav mõra? Aitame Samsung Galaxy nutitelefonide ja tahvelarvutite esikaamerate ja tagakaamerate vahetusega.

  Aku ei lae – laadimisprobleemide tuvastamine ja remont

  Telefoni laadimisprobleeme põhjustab tavaliselt üks neljast tegurist: katkine laadimispesa, katkine laadija, vigane aku või rikkis emaplaat. Tuvastame Sinu telefoni laadimisprobleemide põhjuse ja aitame selle korda teha.

  Kõlar või mikrofon ei tööta – kõlari ja mikrofoni remont ja vahetus

  Sa ei saa helistada, sest kõlar või mikrofon ei tööta? Too oma telefon kiiresti Netiabisse – tuvastame probleemi ja vahetame katkise kõlari / mikrofoni kiiresti. Anname tehtud töödele ja varuosadele garantii!

  Sinu Samsung nutiseade ei tööta ja igapäevaelu on häiritud? Too see Netiabisse – teeme korda!

  Top