Tahvelarvuti remont Tallinnas

Tahvelarvuti ekraan on katki ja vajab vahetust?

Laadimispesa, kõrvaklapipesa või nupud ei tööta?

Tahvelarvuti aku tühjeneb kiiresti või ei lae?

Netiabi Hoolduskeskus parandab erinevate tootjate tahvelarvuteid. Aitame ekraanide vahetusega, parandame või vahetame välja katkised nupud ja sisendpesad. Soovi korral aitame ka tahvelarvuti korpuse vahetusega.

Kasutame remonditöödel kvaliteetseid varuosi – pakume teostatud töödele ja varuosadele garantiid.

Loe veatuvastuse kohta Netiabis lähemalt SIIT!

Mida pidada silmas tahvelarvuti remondil?

Tahvelarvuti remont on tihti kulukas tegevus. Remonditööde tegelik ulatuslikkus ja ajakulu selgub veatuvastuse käigus. Enne remondiga alustamist teeme kindlaks, kas seadet on majanduslikult mõistlik parandada või tasub osta uus.

Sinu tahvelarvuti on kindlustatud või Sul on kodukindlustus?

Teostame tahvelarvutite ülevaatust, defekteerimist ja eksperthinnanguid kõikidele kindlustustele. Selleks vaatame seadme üle, fikseerime vigastused ja võimalusel teeme remondipakkumise. Loe eksperthinnangu kohta lähemalt SIIT!

Vaata, milliste tootjate nutiseadmeid me parandame:

Apple | Samsung | OnePlus | LG | Nokia | Huawei | Sony

Vajad abi tahvelarvuti remondi või eksperthinnanguga kindlustuse jaoks? Võta meiega ühendust – saame Sind aidata

  Annan Netiabi- le (Infolink Grupp OÜ-le) nõusoleku saata minu e-posti aadressile uudiseid meie tegemistest. Oma nõusoleku saad igal ajahetkel tagasi võtta.

  +372 5850 1010

  Anton Rütman
  teenindusjuht

  Milliseid probleeme tahvelarvutitega me lahendame?

  Tahvelarvuti ekraan on katki – vahetame tahvelarvutite ekraane

  Tahvelarvuti sai muljuda või kukkus ja ekaanile tuli mõra? Või ekraan purunes täielikult ja puutetundlikkus ei toimi? Pilt ekraanil on moonutatud või ei tule üldse ette? Vahetame tahvelarvutite ekraane kiiresti ja mõistliku hinnaga. Töö maksumus sõltub tahvelarvuti mudelist – küsi pakkumist!

  Vedelikukahjustusega tahvelarvuti remont

  Tahvelarvuti sai märjaks või kukkus vette? Lülita see kohe välja, kuivata näiteks paberrätikutega nii põhjalikult kui saad ja too see esimesel võimalusel Netiabi tehnikutele üle vaatamiseks. Tuvastame niiskuskahjustuse tõsiduse kiirelt ja võimalusel parandame tahvelarvuti.

  Tahvelarvuti aku tühjeneb kiiresti

  Nagu telefonid kuluvad ka tahvelarvutid aja jooksul ning loomuliku kulumise käigus kannatab tööaeg laetud akuga. Kui Sinu tahvelarvuti aku tühjeneb kiirelt ja see häirib igapäevatoimetusi, too see meile – pikendame Sinu tahvelarvuti eluiga uue, kvaliteetse aku paigaldusega.

  Tahvelarvuti ei lae

  Kui tahvelarvuti ei lae, võib olla probleem nii akus, laadimispesas, laadijas kui ka emaplaadis. Täpse probleemi tuvastamiseks too tahvelarvuti koos laadijaga Netiabi tehnikutele üle vaatamiseks. Tuvastame probleemi ja parandame selle kiirelt. Juhul kui viga on laadijas, on meilt võimalik osta ka arvutite originaallaadijaid. Küsi saadavust oma tahvelarvuti mudelile läbi kontaktivormi!

  Tahvelarvuti nupud ei tööta – nuppude parandus ja vahetus

  Vahetame välja loomuliku kulumise või purunemise tõttu töö lõpetanud nupud – kodunupu, toitenupu või helitugevuse nupud. Mõnikord piisab vaid nuppude vahetusest, et tahvelarvuti eluiga oluliselt pikendada.

  Tahvelarvuti kaamera ei tööta – esikaamera ja tagakaamera remont ja vahetus

  Tahvelarvuti kaamera ei tööta? Pilt on udune? Kaamera lääts on füüsiliselt vigastatud? Netiabi Hoolduskeskus vahetab tahvelarvutite katkiseid esi- ja tagakaameraid. Meie kogenud tehnikud tuvastavad probleemi kiiresti ja aitavad nutiseadme taas töökorda saada.

  Soovid abi tahvelarvuti või muu nutiseadme remondil? Võta meiega ühendust – helista 5850 1010, kirjuta läbi kontaktivormi või tule kohale Saku 13, Tallinn.

  Top