Nokia nutitelefonide remont

Telefoni kõlar või mikrofon ei tööta korralikult?

Nokia kukkus ja korpus läks katki?

Telefon ei lae?

Sinu Nokia garantii on lõppenud või ei kehti? Saame aidata Nokia mobiiltelefonide garantiijärgse remondiga. Teeme tööd kiiresti ja mõistliku hinnaga kasutades ainult originaalvaruosi.

Pakume varuosadele ja teostatud remonditöödele garantiid

Loe veatuvastuse kohta Netiabis lähemalt SIIT!

Sinu Nokia kukkus ja sai viga? Vahetame ekraani, tagakaane või korpuse. Probleemid mikrofoni või kõlariga ei lase normaalselt helistada? Aitame Nokia remondiga. Telefon sai vedelikukahjustuse? Tuvastame vea tõsiduse ja saame aidata emaplaadi remondi või asendusega.

Nokia nutitelefonide remont, vaata milliseid töid me teostame:

Ekraani-, tagumise kaane-, korpuse detailide-, vaheraami-, kaameraklaasi-, laadimispesa- ja akude vahetus.
Miskit muud? Küsi julgelt!

Sinu telefon on kindlustatud või Sul on kodukindlustus?

Sobiva kindlustuse olemasolul võib telefoni remondikulud katta ka kindlustus. Teostame nutiseadmete ülevaatust, defekteerimist ja eksperthinnanguid kõikidele kindlustustele. Selleks vaatame seadme üle, fikseerime vigastused ja võimalusel teeme remondipakkumise. Loe eksperthinnangute kohta lähemalt SIIT!

Sinu Nokia nutitelefon vajab remonti? Teeme korda!

  Annan Netiabi- le (Infolink Grupp OÜ-le) nõusoleku saata minu e-posti aadressile uudiseid meie tegemistest. Oma nõusoleku saad igal ajahetkel tagasi võtta.

  +372 5850 1010

  Anton Rütman
  teenindusjuht

  Milliseid enamlevinud Nokia nutitelefonide probleeme lahendame?

  Telefon kukkus maha – ekraani ja katteklaasi vahetus

  Sinu telefon kukkus maha ja sai viga – ekraan on mõranenud või puutetundlikkus ei toimi? Või defekti tõttu on ekraanil laigud või triibud? Vahetame Sinu Nokia ekraani kiiresti ja mõistliku hinnaga.

  Tagakaane ja korpuse vahetus

  Kukkudes ei purunenud ainult ekraan vaid ka tagakaas? Või on kogu telefoni korpus deformeerunud? Vahetame Nokia tagakaasi ja korpuseid. Töö keerukuse, maksumuse ja teostamise võimalikkuse teada saamiseks võta meiega ühendust – tuvastame vea kiiresti!

  Vedelikukahjustuse remont – emaplaadi remont

  Sinu Nokia kukkus vette? Või sai muul viisil vedelikukahjustuse? Tuvastame vedelikukahjustuse tõsiduse ja aitame emaplaadi remondi või vahetusega.

  Esikaamera või tagakaamera ei tööta – kaamera vahetus

  Ükski kaamerat kasutav rakendus ei tööta ja näed vaid musta ekraani? Ainult 1 kaameratest töötab? Või kaamera lääts on silmnähtavalt mõranenud? Tuvastame probleemid telefoni esikaamerate ja tagakaameratega ning vajadusel aitame ka nende vahetusega.

  Aku ei lae – laadimisprobleemide tuvastamine ja remont

  Telefoni laadimisprobleemidel on 4 potentsiaalset põhjust: vigane aku, katkine laadimispesa, katkine laadija või rikkis emaplaat. Netiabi Hoolduskeskuses tuvastame Sinu telefoni laadimisprobleemide põhjuse ja aitame selle korda teha.

  Kõlar või mikrofon ei tööta – kõlari ja mikrofoni remont ja vahetus

  Sa ei saa helistada, sest kõlar või mikrofon ei tööta? Too see kiiresti Netiabisse – tuvastame probleemi ja vahetame katkise kõlari / mikrofoni. Anname tehtud töödele ja varuosadele garantii!

  Sinu telefon ei tööta ja igapäevaelu on häiritud? Too see Netiabisse – teeme korda!

  Top