Sony Xperia parandus

Sinu Sony Xperia katkine ekraan vajab vahetust?

Telefon kukkus ja korpus läks katki?

Esikaamera või tagakaamera ei tööta?

Teostame Sony Xperia nutitelefonide ja tahvelarvutite garantiijärgset remonti.

Kasutame remondiks ainult originaalvaruosi – varuosadel ja teostatud remonditöödel garantii!

Loe veatuvastuse kohta Netiabis lähemalt SIIT!

Sony Xperia korpus või ekraan sai viga? Aitame nii ekraani kui ka korpuse vahetusega. Telefon sai vedelikukahjustuse? Aitame selle likvideerida. Kasutame ainult kõige kvaliteetsemaid varuosi – ainult nii saame tagada teostatud remonditööde kvaliteedi ja veekindlate mudelite puhul veekindluse.

Sony nutiseadmete remont, vaata milliseid töid me teostame:

Ekraani-, tagumise kaane-, korpuse detailide-, vaheraami-, kaameraklaasi-, laadimispesa- ja akude vahetus.
Miskit muud? Küsi julgelt!

Sinu nutiseade on kindlustatud või Sul on kodukindlustus?

Sobiva kindlustuse olemasolul võib nutiseadme remondikulud katta ka kindlustus. Teostame nutiseadmete ülevaatust, defekteerimist ja eksperthinnanguid kõikidele kindlustustele. Selleks vaatame seadme üle, fikseerime vigastused ja võimalusel teeme remondipakkumise. Loe eksperthinnangute kohta lähemalt SIIT!

Vajad abi Sony Xperia remondiga? Võta meiega ühendust!

  Annan Netiabi- le (Infolink Grupp OÜ-le) nõusoleku saata minu e-posti aadressile uudiseid meie tegemistest. Oma nõusoleku saad igal ajahetkel tagasi võtta.

  +372 5850 1010

  Anton Rütman
  teenindusjuht

  Milliseid enamlevinud probleeme nutiseadmetega me lahendame?

  Telefon või tahvelarvuti kukkus maha – ekraani ja katteklaasi vahetus

  Sinu telefon kukkus maha ja sai viga – ekraan on mõranenud või puutetundlikkus ei toimi? Või defekti tõttu on ekraanil laigud või triibud? Vahetame Sinu Sony ekraani kiiresti ja mõistliku hinnaga.

  Tagakaane ja korpuse vahetus

  Kukkudes ei purunenud ainult ekraan vaid ka tagakaas? Või on kogu telefoni korpus deformeerunud? Vahetame Sony nutitelefonide tagakaasi ja korpuseid. Töö keerukuse, maksumuse ja teostamise võimalikkuse teada saamiseks võta meiega ühendust – tuvastame vea kiiresti!

  Vedelikukahjustuse remont – emaplaadi remont

  Sinu telefon kukkus vette? Või sai muul viisil vedelikukahjustuse? Tuvastame vedelikukahjustuse tõsiduse ja aitame ka emaplaadi remondi või vahetusega.

  Esikaamera või tagakaamera ei tööta – kaamera vahetus

  Ükski kaamerat kasutav rakendus ei tööta ja näed vaid musta ekraani? Või kaamera lääts on silmnähtavalt mõranenud? Tuvastame probleemid telefoni esikaamerate ja tagakaameratega ning vajadusel aitame ka nende vahetusega.

  Aku ei lae – laadimisprobleemide tuvastamine ja remont

  Telefoni laadimisprobleeme põhjustab tavaliselt üks neljast tegurist: katkine laadimispesa, katkine laadija, vigane aku või rikkis emaplaat. Tuvastame Sinu telefoni laadimisprobleemide põhjuse ja aitame selle korda teha.

  Kõlar või mikrofon ei tööta – kõlari ja mikrofoni remont ja vahetus

  Sa ei saa helistada, sest kõlar või mikrofon ei tööta? Too see kiiresti Netiabisse – tuvastame probleemi ja vahetame katkise kõlari / mikrofoni. Anname tehtud töödele ja varuosadele garantii!

  Sinu Sony Xperia ei tööta ja igapäevaelu on häiritud? Too see Netiabisse – teeme korda!

  Top